Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /php/modules/index/classIndex.php on line 617

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /php/modules/index/classIndex.php:617) in /php/modules/index/classIndex.php on line 617
Kaczmarek

kaczmarek komponenty

Wybór języka de:

Warning: Smarty error: unable to read resource: "" in /cms/library/Smarty/Smarty.class.php on line 1092

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat nowości i promocji, wpisz swój email.

Aktualności de

  • 2017-09-01 Zapraszamy na nasze stoisko 640 podczas HCPI
    W dniach 27-28 września odbędą się jedne z najważniejszych targów branży surowców Home i Personal Care w regionie. W Polsce HPCI odbywa się po raz siódmy. Targom towarzyszy sesja naukowa oraz seminaria techniczne. Targi trwają 2 dni, zaś dodatkowo poprzedzone są seminarium dla Safety Assessors organizowanym przez IKW i DGK (w języku angielskim). Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 640 na którym zaprezentujemy nowości w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty.
    mehr >>
  • 2017-07-10 Dekoracje czekoladowe
    W naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje przeznaczone w szczególności dla przemysłu cukierniczego oraz mleczarskiego (głównie do lodów): dekoracje czekoladowe w postaci posypek, drażetek, płatków lub kawałków czekolady. Bazą ich jest zarówno czekolada mleczna jak i biała lub ciemna. Mają dobre właściwości termiczne (są odporne na temperaturę wypieku) oraz smak naturalnej czekolady. Zainteresowanych oprosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub działem sprzedaży.
    mehr >>