kaczmarek komponenty

Wybór języka:

Ogólne Warunki Współpracy

Na przełomie ponad 25 lat działalności firmy Kaczmarek-Komponenty, wytworzyły się w naszej strukturze trzy bardzo silne działy. Każdy z nich skupia się na określonej branży, a nasi doradcy handlowi mają za zadanie nie tylko oferować produkty, ale również służyć pomocą doradczą w temacie zastosowania, dozowania, wszelkich niezbędnych dokumentów, negocjacji handlowych, regulacji prawnych itp.

Chcemy, aby nasi klienci zostali maksymalnie łagodnie przeprowadzeni przez proces doboru nowego surowca w ramach naszej oferty i współpracy.
Każdy projekt wspólnie opracowany i który znajduje swój finał w produkcie końcowym jest z pewnością sukcesem obu stron, Państwa i naszym.

Na początku zapraszamy do zapoznania się z ogólną ofertą, a w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

W ramach trzech działów dostarczamy surowce dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego.
Produkty w których się specjalizujemy to aromaty, barwniki, ekstrakty, tłuszcze, peptydy, liposomy, mikrokapsułki, rozjaśniacze do włosów, związki magnezu, wapnia i potasu, manganu, chromu, żelaza, miedzi, cynku i selenu, mannitol, sorbitol, itp..

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w odpowiednim dziale. Zainteresowanych poszczególnym surowcem prosimy o kontakt z odpowiednim doradcą handlowym, a nowych klientów chcących nawiązać współpracę do kontaktu z sekretariatem.

Ogólne Warunki Współpracy - OWW to dokument określający zasady współpracy z naszą firmą. Aby się z nimi zapoznać należy pobrać poniższy załącznik.


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat nowości i promocji, wpisz swój email.

Aktualności

  • 2017-09-01 Zapraszamy na nasze stoisko 640 podczas HCPI
    W dniach 27-28 września odbędą się jedne z najważniejszych targów branży surowców Home i Personal Care w regionie. W Polsce HPCI odbywa się po raz siódmy. Targom towarzyszy sesja naukowa oraz seminaria techniczne. Targi trwają 2 dni, zaś dodatkowo poprzedzone są seminarium dla Safety Assessors organizowanym przez IKW i DGK (w języku angielskim). Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 640 na którym zaprezentujemy nowości w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty.
    czytaj więcej >>
  • 2017-07-10 Dekoracje czekoladowe
    W naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje przeznaczone w szczególności dla przemysłu cukierniczego oraz mleczarskiego (głównie do lodów): dekoracje czekoladowe w postaci posypek, drażetek, płatków lub kawałków czekolady. Bazą ich jest zarówno czekolada mleczna jak i biała lub ciemna. Mają dobre właściwości termiczne (są odporne na temperaturę wypieku) oraz smak naturalnej czekolady. Zainteresowanych oprosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub działem sprzedaży.
    czytaj więcej >>