SUROWCE DLA PRZEMYSŁU

KOSMETYCZNEGO

Surowce dla przemysłu kosmetycznego

LIPOTEC S.A.
Światowy lider w produkcji zaawansowanych technologicznie surowców aktywnych powstających dzięki odkryciom nowych mechanizmów działań biologicznych. Firma Lipotec oferuje peptydy, inne małe syntetyczne cząsteczki, aktywne surowce pochodzenia biotechnologicznego, filmy molekularne, liposomy, millikapsułki, kapsułki żelatynowe typu twist off z surowcami aktywnymi, kosmetotekstylia.

Pełna oferta surowców firmy LIPOTEC S.A. (link)

HUWELL CHEMICALS
Lider w produkcji rozjaśniaczy do włosów w formie bezpyłowych proszków, mikrogranulatów i past. Jego wyroby to umiejętne połączenie nowoczesnej technologii z wysokimi oczekiwaniami profesjonalnego rynku fryzjerskiego. Oferuje również barwniki półtrwałe i oksydacyjne wykorzystywane w koloryzacji włosów, oraz bazy kremowe do produkcji farb do włosów.

Pełna oferta surowców firmy HUWELL CHEMICALS (link)

VARIATI & Co. SpA
Firma włoska o wieloletniej tradycji. W swojej ofercie posiada: wyspecjalizowane substancje aktywne oparte na surowcach roślinnych, hydrolizaty protein i ich pochodne.

Pełna oferta surowców firmy VARIATI & Co. SpA (link)

THE GARDEN OF NATURAL SOLUTION
Natural Solution to koreański lider w produkcji szerokiej gamy naturalnych ekstraktów oraz ich kompleksów dla przemysłu kosmetycznego oparte na tradycyjnej medycynie dalekiego wschodu. Wiarygodność firmy oraz oferowanych przez nią surowców podnoszą przedstawione badania skuteczności działania (in vitro i in vivo). Większość surowców oferowanych przez Natural Solution jest dostępna w wersji z ECOCERTEM.
Główne kategorie produktów to surowce o działaniu: przeciwzmarszczkowym, łagodzącym,, wybielającym, nawilżającym, przeciwtrądzikowym, stymulującym wzrost włosów.

Pełna oferta surowców firmy THE GARDEN OF NATURAL SOLUTION (link)

GFN-SELCO
W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości aktywne substancje do kosmetyków, farmacji oraz suplementów diety. GfN-Selco łączy naturalne pochodzenie z innowacyjnością, dzięki czemu posiada wiele starannie wyselekcjonowanych surowców, które wzbogacą Państwa produkty. Znajdziemy tutaj surowce o działaniu: nawilżającym, ochronnym, łagodzącym, przeciwcellulitowym, wybielającym, przeciwbakteryjnym oraz dedykowane do kosmetyków kolorowych.

Pełna oferta surowców firmy GFN-SELCO (link)

EPHYLA
Ephyla jest francuską firmą skupiającą się głównie na rozwoju i produkcji surowców aktywnych inspirowanych naturą.
Materiał wyjściowy pozyskiwany jest Afryki Zachodniej, Amazonii i zachodniej części Francji.
W ofercie znajdziemy między innymi :

• Naturalne emulgatory stworzone na bazie zmodyfikowanych glinek, stabilizujące emulsje w procesach technologicznych na zimno,
• Surowce o działaniu przeciwzmarszczkowym, wybielającym, regenerujące będące unikatowym połączeniem glinek i wyciągów roślinnych.
• Egzotyczne oleje takie jak olej z baobabu czy masło kokum

Pełna oferta surowców firmy Ephyla (link)

VYTRUS
Vytrus to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji komórek macierzystych. Totipotencjalne komórki są materiałem wyjściowym do produkcji surowców aktywnych dedykowanych do różnych problemów skórnych takich jak łagodzenie podrażnień, stymulacja wzrostu włosów, zapewniające ochronę przed fotostarzeniem skóry, działające przeciwzmarszczkowo.

Pełna oferta surowców firmy Vytrus (link)

MudSpa Sp. z o. o.
Firma w ofercie posiada błoto iłowo-mineralne z jeziora Saki.
Jest to kosmetyk unikatowy, który powstał z osadów mórz w epoce aktywności wulkanicznej. Błoto skupia w sobie sole mineralne, substancje organiczne, mikroelementy oraz kompleks biologiczny pochodzenia naturalnego, które pozwalają osiągnąć niebywałe efekty leczniczo- kosmetyczne. Posiada ono silne właściwości oczyszczające, przeciwzapalne, łagodzące, stymulujące wydalanie toksyn oraz kwasu moczowego z organizmu. Regeneruje komórki organizmu dostarczając mikroelementów i pierwiastków śladowych. Stymuluje cyrkulację krwi, nadając skórze życia i blasku. Nawilża, oczyszcza, goi, zapewnia organizmowi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, łatwo przyswajalne składniki pochodzenia naturalnego.
Pulpę błotną można stosować bezpośrednio lub w połączeniu z innymi surowcami aktywnymi. Doskonale nadaje się jako baza lub dodatek do masek na twarz i zabiegów na ciało.

Pełen opis produktu (link)
Katalog z barwnikami (link)

 

Poprzez naszych doradców handlowych oraz dział technologiczny
oferujemy wszechstronną pomoc i doradztwo recepturowe.

W celu zapewnienia płynności dostaw stale rozbudowujemy nasz dział logistyczny, zapewniający ciągłość dostaw.
Biuro i magazyny czynne są od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00