fbpx

Kaczmarek-Komponenty wyłącznym dystrybutorem Takasago Europe Perfumery Laboratory

Kaczmarek-Komponenty wyłącznym dystrybutorem Takasago Europe Perfumery Laboratory

 

Firma Kaczmarek-Komponenty została wyłącznym dystrybutorem Takasago Europe Perfumery Laboratory. To wzmocnienie dotychczasowej współpracy firmy z Wielkopolski z wywodzącym się z Japonii międzynarodowym koncernem produkującym  surowce spożywcze i kosmetyczne.

Ścisła kooperacja Takasago International Corporation i polskiego specjalisty od komponentów zaczęła się od kontraktów ze spożywczą częścią koncernu – Takasago Europe GmbH. Światowy koncern uznał, że warto ją poszerzyć.

Nowy obszar współpracy to duże uznanie ze strony branżowego giganta.  Firma Kaczmarek-Komponenty poszerzyła swoje portfolio produktowe o drugi, po spożywczym, segment produktów oferowanych przez  Takasago International Corporation.

Takasago International Corporation to japoński koncern założony równo 100 lat temu. To jedna z największych i najbardziej rozpoznawanych firmy na świcie oferująca wysokiej jakości komponenty smakowe, zapachowe (perfumeryjne), aromaty oraz  surowce dedykowane produkcji chemicznej.

Dzięki nowej umowie w ofercie Kaczmarek-Komponenty znalazły się kompozycje zapachowe najwyższej jakości, produkowane i rozwijane przez jedną z największych firm na świecie.

 

 


W sprawie oferty Takasago Europe Perfumery Laboratory prosimy o kontakt z naszym doradcą handlowym ds. surowców kosmetycznych Panią Aleksandrą Błaszkowiak- adres e-mail: ablaszkowiak@kaczmarek-komponenty.pl