fbpx

SUROWCE DLA PRZEMYSŁU

SPOŻYWCZEGO

SUROWCE DLA PRZEMYSŁU

SPOŻYWCZEGO

Surowce dla przemysłu spożywczego

Początki działalności naszej firmy skierowane były na branżę spożywczą. Dlatego jest to najbardziej wyspecjalizowana i rozbudowana część naszego przedsiębiorstwa.

Aromaty spożywcze były od zawsze jednym z wiodących surowców w naszej ofercie. Przedstawicielstwo jednego z największych producentów aromatów na świecie, japońskiej firmy Takasago, pozwoliło nam uzyskać jedno z czołowych miejsc wśród dostawców na rynku polskim.

Pozyskanie kolejnych przedstawicielstw takich firm jak: Diana Food, Juchem czy Leiber pozwoliły rozbudowywać ofertę o kolejne surowce jakich poszukiwali nasi klienci. M.in. barwniki spożywcze, ekstrakty drożdżowe, koncentraty soków, hydrolizaty białkowe, tłuszcze roślinne, itp. Dzięki temu możemy dzisiaj w miarę kompleksowo obsługiwać naszych odbiorców co z pewnością jest jednym z naszych atutów.

Działając jako partner handlowy niemieckiego producenta firmy Leiber GmbH oferujemy ekstrakty drożdżowe otrzymywane z drożdży piwowarskich.

Producent Juchem Food Ingredients GmbH (Niemcy)

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę koncentratów warzywnych, koncentratów owocowych oraz ekstraktów roślinnych.

Proponujemy Państwu hydrolizaty białkowe (HVP) w postaci płynnej, proszkowej oraz pasty.

Oferujemy grupy produktów mięsnych wytwarzanych przez firmę Diana Naturals oraz suszone mięso w postaci proszku, granulek oraz kawałków.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Takasago- producenta wszelkiego typu aromatów w formie płynnej, proszkowej, mikrokapsułkowanej i granulowanej.